Možnosti platby

Dobierka

Tovar zaplatíte prepravcovi pri dodaní, priamo na Vami určenej adrese.


Platba prevodom

Po odoslaní objednávky Vám bude na e-mailovú adresu odoslané potvrdenie objednávky. Pokiaľ máte účet v Raiffeisenbank (eBanky) a zaplatíte nám na náš účet v tej istej banke, zúčtujú Vašu úhradu ešte toho istého dňa!

V ostatných prípadoch môže vzhľadom na bankové prevody pripísania trvať 1-3 pracovné dni.

Pokiaľ chcete vykonať platbu prevodom a nechcete čakať až bude pripísaná na náš účet, zvoľte prosím platbu prevodom cez platobnú bránu GoPay. Viac informácií o platbe pomocou platobnej brány GoPay nájdete nižšie na tejto stránke.

 

Číslo účtu:

  • Fio banka CZK:  2801646791/2010
  • Fio banka EUR:  2601646797/2010
  • Fio banka USD:  2301646795/2010

IBAN Account Number: CZ34 2010 0000 0028 0164 6791
SWIFT Code: FIOBCZPPXXX

Fio banka, a.s Millennium Plaza
V Celnici 10
117 21 Praha 1

 

Ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky.

 

Platba Kartou online, alebo online prevodom pomocou platobnej brány GoPay

Ak vlastníte platobnú kartu, ktorá umožňuje platby na internete (ak máte pochybnosti, informujte sa u svojej banky), môžete ju využiť k úhrade tovar online. V priebehu objednávkového procesu vyberte druh paltby GoPay (On-line platby kartou, prevodom ...), kde budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu GoPay.

Tu zadáte svoje číslo karty a CVC / CVV kód. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a bezpečný. K informáciám o vašu platobnej karte nemá nikto z našich zamestnancov informácie.

Prenos dát sa uskutoční pomocou protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje.

Pomocou platobnej brány GoPay môžete tiež vykonať platbu prevodom, kde po zvolení banky budete presmerovaní na stránky vašej banky a všetky informácie o platbe (číslo účtu príjemcu, variabilný symbol a čiastka) bude už predvyplnená a vašim úlohou bude iba vykonať (autorizovať) platbu. Táto metóda je veľmi obľúbená a využíva ju veľa zákazníkov pre jej jednoduchosť a rýchle vykonanie platby.

Záleží nám na vašom súkromí

Na používanie jednotlivých súborov cookie potrebujeme váš súhlas, aby sme vám okrem iného mohli zobrazovať informácie týkajúce sa vašich záujmov. Svoj súhlas môžete udeliť kliknutím na možnosť POVOLIŤ VŠETKO.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie